Dames 2

12e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 27 september
12
Uden D3
0
Eersel D2
0
Eindhoven D6
1
Peel en Maas D1
2
Boxmeer D3
0
Geldrop D4
3
Oranje-Rood D13
0
Son D2-O
0
Delta Venlo D5
4
Civicum D2-O
Zondag 20 september
0
Geldrop D4
3
Delta Venlo D5
3
Civicum D2-O
4
Uden D3
3
Son D2-O
0
Eindhoven D6
3
Oss D6
3
Boxmeer D3
Zondag 13 september
9
Delta Venlo D5
0
Oss D6
1
Boxmeer D3
4
Peel en Maas D1
10
Uden D3
0
Geldrop D4
9
Son D2-O
2
Eersel D2
0
Oranje-Rood D13
1
Civicum D2-O
Zondag 6 september
0
Geldrop D4
7
Oranje-Rood D13
6
Civicum D2-O
0
Son D2-O
1
Oss D6
11
Uden D3
0
Peel en Maas D1
8
Delta Venlo D5
0
Eersel D2
9
Eindhoven D6

Wedstrijdschema

D2
Delta Venlo D5
Thuis
04-10-2020 10:30
Veld: VDL
Nr. 473335
Scheidsrechters: Ymke van de Voort, Meike Fransen
Boxmeer D3
D2
Uit
11-10-2020 10:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 473339
D2
Oranje-Rood D14
Thuis
25-10-2020 12:30
Veld: BBB
Nr. 473346
Scheidsrechters: Anouk Verrijdt, Sofie Stas
Helden D1
D2
Uit
01-11-2020 11:15
Doesborgh veld (Semiveld)
Nr. 473356
D2
Oss D6
Thuis
08-11-2020 12:30
Veld: BBB
Nr. 473360
Geldrop D4
D2
Uit
15-11-2020 11:00
Van Stratum Elektrotechniek veld (Semiveld)
Nr. 473367
D2
Civicum D2
Thuis
22-11-2020 10:30
Veld: VDL
Nr. 473371
Scheidsrechters: Stance van Hoof, Roos Bazelmans
Eindhoven D6
D2
Uit
07-03-2021
Nr. 492391
D2
Son D2
Thuis
14-03-2021
Nr. 495885
Oranje-Rood D13
D2
Uit
21-03-2021
Nr. 495892
D2
Uden D3
Thuis
28-03-2021
Nr. 495897
Delta Venlo D5
D2
Uit
11-04-2021
Nr. 495903
D2
Boxmeer D3
Thuis
18-04-2021
Nr. 495909
Oranje-Rood D14
D2
Uit
25-04-2021
Nr. 495917
D2
Helden D1
Thuis
16-05-2021
Nr. 495922
Oss D6
D2
Uit
30-05-2021
Nr. 495929
D2
Geldrop D4
Thuis
06-06-2021
Nr. 495935
Civicum D2
D2
Uit
13-06-2021
Nr. 495939

Poule stand (12e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Uden D34400374012
2.Delta Venlo D5430120409
3.Oranje-Rood D13430117109
4.Civicum D2-O430114409
5.Peel en Maas D1430191209
6.Eindhoven D6420214506
7.Son D2-O4202121106
8.Boxmeer D341217805
9.Oranje-Rood D144112101204
10.Oss D6401362801
11.Geldrop D4400402200
12.Eersel D2400423700

Spelers (15)

Trainingen

di
20:45
-
22:00
VDL veld (Zandveld) (ABCD)
vr
20:15
-
21:30
BBB veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

DeltaOranjOranjEerseBoxmeSon DGeldrPeel Oss DUden EindhCivic
Delta Venlo D59 - 00 - 4
Oranje-Rood D14
Oranje-Rood D133 - 00 - 1
Eersel D20 - 9
Boxmeer D32 - 01 - 4
Son D2-O9 - 23 - 0
Geldrop D40 - 30 - 7
Peel en Maas D10 - 8
Oss D63 - 31 - 11
Uden D312 - 010 - 0
Eindhoven D60 - 1
Civicum D2-O6 - 03 - 4