Jongens B1

3e klasse Jongens B herfstcompetitie Poule E

1e in poule 3e klasse Jongens B herfstcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Jongens B herfstcompetitie Poule E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel JB1101000856030
2.Oranje-Rood JB5108027110024
3.Geldrop JB2105055625015
4.Phoenix (BE) JB1104152064013
5.Scoop JB310217227707
6.Mierlo JB210001057700

Trainingen

ma
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (AB)
do
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

EerGelMieOraPhoSco
Eersel JB17 - 05 - 02 - 111 - 020 - 2
Geldrop JB22 - 46 - 02 - 420 - 010 - 2
Mierlo JB20 - 151 - 100 - 161 - 21 - 4
Oranje-Rood JB50 - 34 - 19 - 09 - 19 - 0
Phoenix (BE) JB10 - 83 - 14 - 10 - 76 - 2
Scoop JB31 - 100 - 46 - 11 - 124 - 4