Jongens B1

2e klasse Jongens B lentecompetitie Poule F

2e in poule 2e klasse Jongens B lentecompetitie Poule F
1e in poule 3e klasse Jongens B herfstcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
2
HOD JB2
8
Oranje-Rood JB5
4
Weert JB1
2
Eersel JB1
0
Scoop JB2
5
Hockeer JB1
Zaterdag 18 mei
8
Eersel JB1
3
HOD JB2
1
Oranje-Rood JB5
2
Hockeer JB1

Wedstrijdschema

Scoop JB2
JB1
Uit
01-06-2019 14:00
Veld: ZAND
Nr. 56421
Locatie: Sportp. Eggerweg, SITTARD - Veld 2
JB1
Oranje-Rood JB5
Thuis
15-06-2019 14:45
Veld: VDL
Nr. 56228

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood JB58701366021
2.Eersel JB185123120016
3.Hockeer JB184132022013
4.HOD JB284042231012
5.Weert JB17205141806
6.Scoop JB2700712700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel JB1101000856030
2.Oranje-Rood JB5108027110024
3.Geldrop JB2105055625015
4.Phoenix (BE) JB1104152064013
5.Scoop JB310217227707
6.Mierlo JB210001057700

Trainingen

ma
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (AB)
do
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

EerHocHODOraScoWee
Eersel JB18 - 48 - 33 - 03 - 1
Hockeer JB12 - 20 - 52 - 12 - 1
HOD JB22 - 44 - 32 - 84 - 3
Oranje-Rood JB54 - 11 - 24 - 15 - 0
Scoop JB20 - 50 - 30 - 50 - 4
Weert JB14 - 21 - 30 - 4
EerGelMieOraPhoSco
Eersel JB17 - 05 - 02 - 111 - 020 - 2
Geldrop JB22 - 46 - 02 - 420 - 010 - 2
Mierlo JB20 - 151 - 100 - 161 - 21 - 4
Oranje-Rood JB50 - 34 - 19 - 09 - 19 - 0
Phoenix (BE) JB10 - 83 - 14 - 10 - 76 - 2
Scoop JB31 - 100 - 46 - 11 - 124 - 4