Jongens C1

3e in poule Jongens C voorcompetitie 1e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Jongens C voorcompetitie 1e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mierlo JC154011410012
2.Basko JC15311236010
3.Eersel JC15302251609
4.Oranje-Rood JC45302191109
5.Den Bosch JC4510462303
6.Deurne JC1501432401

Spelers (12)

Trainingen

ma
17:45
-
19:00
BBB veld (Zandveld) (AB)
wo
18:45
-
20:00
VDL veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OranjMierlDen BDeurnEerseBasko
Oranje-Rood JC40 - 35 - 1
Mierlo JC14 - 01 - 7
Den Bosch JC41 - 8
Deurne JC10 - 90 - 0
Eersel JC12 - 53 - 49 - 2
Basko JC15 - 03 - 4