Jongens C1

2e klasse Jongens C herfstcompetitie Poule A

1e in poule 2e klasse Jongens C herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 2e klasse Jongens C herfstcompetitie Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel JC18800480024
2.Tilburg JC485032617015
3.Weert JC15401293012
4.MEP JC28206113606
5.Rosmalen JC3811653204
6.Nuenen JC1501463701

Trainingen

ma
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (CD)
wo
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

EerMEPNueRosTilWee
Eersel JC15 - 015 - 06 - 06 - 0
MEP JC20 - 55 - 41 - 21 - 101 - 7
Nuenen JC11 - 11 - 60 - 10
Rosmalen JC30 - 71 - 30 - 21 - 6
Tilburg JC40 - 32 - 06 - 0
Weert JC10 - 16 - 0