Jongens C1

1e in poule Jongens C voorcompetitie 1e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
5
Oranje-Rood JC4
1
Den Bosch JC4
3
Basko JC1
4
Eersel JC1
4
Mierlo JC1
0
Deurne JC1
Zaterdag 19 september
2
Eersel JC1
5
Oranje-Rood JC4
1
Mierlo JC1
7
Basko JC1
Zaterdag 12 september
0
Oranje-Rood JC4
3
Mierlo JC1
0
Deurne JC1
0
Basko JC1
Zaterdag 5 september
9
Eersel JC1
2
Deurne JC1
5
Basko JC1
0
Oranje-Rood JC4

Wedstrijdschema

JC1
Mierlo JC1
Thuis
03-10-2020 10:30
Veld: BBB
Nr. 475821
Scheidsrechters: Sara Bierens, Sien van Lotringen

Poule stand (1e in poule Jongens C voorcompetitie 1e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel JC14301221209
2.Mierlo JC1430110709
3.Basko JC1421115507
4.Oranje-Rood JC44202101106
5.Den Bosch JC4410351503
6.Deurne JC1401331501

Spelers (12)

Trainingen

ma
17:45
-
19:00
BBB veld (Zandveld) (AB)
wo
18:45
-
20:00
VDL veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OranjMierlDen BDeurnEerseBasko
Oranje-Rood JC40 - 35 - 1
Mierlo JC14 - 01 - 7
Den Bosch JC4
Deurne JC10 - 0
Eersel JC12 - 59 - 2
Basko JC15 - 03 - 4