Jongens C1

4e in poule Jongens C najaarscompetitie 2e klasse B
5e in poule Jongens C voorcompetitie 1e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Concordia
JC1
Uit
04-04-2020 12:20
veld 1 (Waterveld)
Nr. 419485
JC1
Geldrop JC2
Thuis
18-04-2020 12:15
Veld: BBB
Nr. 419490
JC1
Maastricht JC2
Thuis
09-05-2020 10:30
Veld: BBB
Nr. 419495
Nuth JC1
JC1
Uit
16-05-2020 11:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 419497
Helmond JC2
JC1
Uit
23-05-2020 15:50
veld 2 (Waterveld)
Nr. 419501
JC1
Concordia JC1
Thuis
06-06-2020 11:15
Veld: VDL
Nr. 419502
Geldrop JC2
JC1
Uit
13-06-2020 13:30
Hoppenbrouwers Veld (Semiveld)
Nr. 419506

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Jongens C Lente 2e klasse B".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meerssen JC15401276012
2.Nuth JC154011610012
3.Geldrop JC25302151309
4.Eersel JC15203251706
5.Eindhoven JC2510491803
6.Oranje-Rood JC5510483603
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eindhoven JC15500332015
2.Basko JC15401314012
3.HOCO JC1530218709
4.Oranje-Rood JC4511381704
5.Eersel JC1511373904
6.Hilvarenbeek JC1500553300

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (AB)
wo
18:00
-
19:15
BBB veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Jongens C Lente 2e klasse B".

OranjNuth MeersGeldrEindhEerse
Oranje-Rood JC50 - 102 - 8
Nuth JC12 - 13 - 2
Meerssen JC16 - 15 - 3
Geldrop JC20 - 52 - 1
Eindhoven JC21 - 44 - 3
Eersel JC112 - 22 - 3
OranjHOCO HilvaEindhEerseBasko
Oranje-Rood JC44 - 0
HOCO JC13 - 1
Hilvarenbeek JC12 - 60 - 93 - 4
Eindhoven JC12 - 1
Eersel JC11 - 13
Basko JC15 - 02 - 110 - 0