Jongens C1

1e klasse Jongens C lentecompetitie Poule D

5e in poule 1e klasse Jongens C lentecompetitie Poule D
1e in poule 2e klasse Jongens C herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
11
Heeze JC1
1
Eersel JC1
6
Weert JC1
1
Oranje-Rood JC3
6
Eindhoven JC1
1
HOD JC1
Zaterdag 18 mei
2
Oranje-Rood JC3
2
Eersel JC1
3
HOD JC1
6
Weert JC1
2
Eindhoven JC1
0
Heeze JC1

Wedstrijdschema

JC1
Weert JC1
Thuis
01-06-2019 09:30
Veld: VDL
Nr. 48098
Eindhoven JC1
JC1
Uit
15-06-2019 12:15
Veld: WATER
Nr. 48101
Locatie: Sportp. Eindhoven, EINDHOVEN - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eindhoven JC18800497024
2.Heeze JC186024010018
3.Weert JC183142737010
4.HOD JC18305192809
5.Eersel JC18224183208
6.Oranje-Rood JC3801774601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel JC18800480024
2.Tilburg JC485032617015
3.Weert JC15401293012
4.MEP JC28206113606
5.Rosmalen JC3811653204
6.Nuenen JC1501463701

Trainingen

ma
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (CD)
wo
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

EerEinHeeHODOraWee
Eersel JC10 - 61 - 45 - 25 - 2
Eindhoven JC12 - 06 - 19 - 09 - 2
Heeze JC111 - 13 - 59 - 08 - 0
HOD JC12 - 10 - 41 - 43 - 6
Oranje-Rood JC32 - 20 - 10 - 72 - 7
Weert JC13 - 31 - 82 - 36 - 1
EerMEPNueRosTilWee
Eersel JC15 - 015 - 06 - 06 - 0
MEP JC20 - 55 - 41 - 21 - 101 - 7
Nuenen JC11 - 11 - 60 - 10
Rosmalen JC30 - 71 - 30 - 21 - 6
Tilburg JC40 - 32 - 06 - 0
Weert JC10 - 16 - 0