Meisjes A1

2e klasse Meisjes A lentecompetitie Poule J

1e in poule 2e klasse Meisjes A lentecompetitie Poule J
5e in poule 2e klasse Meisjes A herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MA1
Goirle MA3
Thuis
16-03-2019
Nr. 50090
Tilburg MA4
MA1
Uit
23-03-2019
Nr. 50356
Locatie: Sportp. Bredaseweg, TILBURG
MA1
Nuenen MA2
Thuis
30-03-2019
Nr. 50092
MA1
Helmond MA4
Thuis
06-04-2019
Nr. 50091
Oranje-Rood MA4
MA1
Uit
13-04-2019 17:45
Veld: WATER
Nr. 50493
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN - veld 2
Goirle MA3
MA1
Uit
11-05-2019
Nr. 49474
Locatie: Sportp. 'Van de Wildenberg', GOIRLE
MA1
Tilburg MA4
Thuis
18-05-2019
Nr. 50093
Nuenen MA2
MA1
Uit
25-05-2019
Nr. 49622
Locatie: Sportp. Lissevoort, NUENEN
Helmond MA4
MA1
Uit
01-06-2019
Nr. 49509
Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND
MA1
Oranje-Rood MA4
Thuis
15-06-2019
Nr. 50094

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MA100000000
2.Goirle MA300000000
3.Tilburg MA400000000
4.Helmond MA400000000
5.Nuenen MA200000000
6.Oranje-Rood MA400000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mierlo MA110910426028
2.Oedenrode MA1106132213019
3.HOD MA2105232715017
4.Oranje-Rood MA4103251916011
5.Eersel MA1103251922011
6.Den Bosch MA510001036000

Trainingen

ma
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (CD)
wo
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

EerGoiHelNueOraTil
Eersel MA1
Goirle MA3
Helmond MA4
Nuenen MA2
Oranje-Rood MA4
Tilburg MA4
DenEerHODMieOedOra
Den Bosch MA50 - 50 - 70 - 90 - 30 - 8
Eersel MA14 - 12 - 31 - 51 - 30 - 0
HOD MA28 - 02 - 21 - 33 - 22 - 2
Mierlo MA17 - 14 - 03 - 04 - 23 - 1
Oedenrode MA15 - 01 - 41 - 00 - 03 - 1
Oranje-Rood MA44 - 13 - 00 - 10 - 40 - 2