Meisjes A1

8e in poule Meisjes A regulier 2e klasse E
3e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MA1
Eindhoven
Thuis
04-04-2020 10:30
Veld: BBB
Nr. 278167
MOP MA2
MA1
Uit
18-04-2020
Nr. 286297
MA1
Oranje-Rood MA4
Thuis
09-05-2020 16:30
Veld: VDL
Nr. 307743
MEP MA2
MA1
Uit
16-05-2020
Nr. 307748
MA1
Son MA1
Thuis
06-06-2020 10:30
Veld: BBB
Nr. 307753
Heeze MA1
MA1
Uit
13-06-2020 13:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 307756
Let op: Reserve tenue

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Son MA15410244013
2.MOP MA253111112010
3.Dommel MA15302161109
4.Eindhoven MA2530210709
5.Heeze MA15212131407
6.MEP MA25113132004
7.Oranje-Rood MA4511391904
8.Eersel MA1501471601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hopbel MA15320168011
2.Eindhoven MA25311138010
3.Eersel MA153111311010
4.Oedenrode MA15203101006
5.Oranje-Rood MA351228905
6.HOD MA2500592300

Spelers (13)

Trainingen

di
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (CD)
vr
18:45
-
20:00
BBB veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OranjEerseSon MMOP MMEP MHeezeEindhDomme
Oranje-Rood MA41 - 10 - 8
Eersel MA12 - 33 - 51 - 3
Son MA11 - 14 - 1
MOP MA20 - 44 - 3
MEP MA24 - 53 - 3
Heeze MA15 - 30 - 51 - 3
Eindhoven MA21 - 04 - 00 - 3
Dommel MA12 - 65 - 0
OranjEerseOedenHopbeHOD MHOD MEindh
Oranje-Rood MA31 - 13 - 11 - 3
Eersel MA13 - 31 - 3
Oedenrode MA11 - 01 - 26 - 1
Hopbel MA14 - 26 - 22 - 2
HOD MA3
HOD MA23 - 42 - 4
Eindhoven MA23 - 0