Meisjes A1

2e klasse Meisjes A herfstcompetitie Poule J

5e in poule 2e klasse Meisjes A herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 2e klasse Meisjes A herfstcompetitie Poule J)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mierlo MA110910426028
2.Oedenrode MA1106132213019
3.HOD MA2105232715017
4.Oranje-Rood MA4103251916011
5.Eersel MA1103251922011
6.Den Bosch MA510001036000

Trainingen

ma
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (CD)
wo
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

DenEerHODMieOedOra
Den Bosch MA50 - 50 - 70 - 90 - 30 - 8
Eersel MA14 - 12 - 31 - 51 - 30 - 0
HOD MA28 - 02 - 21 - 33 - 22 - 2
Mierlo MA17 - 14 - 03 - 04 - 23 - 1
Oedenrode MA15 - 01 - 41 - 00 - 03 - 1
Oranje-Rood MA44 - 13 - 00 - 10 - 40 - 2