Meisjes A1

3e in poule Meisjes A voorcompetitie 1e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
2
Tilburg MA2
3
Goirle MA1
4
Eersel MA1
2
Were Di MA2
6
MOP MA1
3
DES MA1
Zaterdag 19 september
0
Were Di MA2
3
MOP MA1
1
Tilburg MA2
1
Eersel MA1
Zaterdag 12 september
6
DES MA1
0
Were Di MA2
3
Goirle MA1
3
Eersel MA1
7
MOP MA1
0
Tilburg MA2
Zaterdag 5 september
1
Were Di MA2
4
Goirle MA1
3
Eersel MA1
4
MOP MA1
5
Tilburg MA2
5
DES MA1

Wedstrijdschema

DES MA1
MA1
Uit
03-10-2020 15:45
Raboveld (Semiveld)
Nr. 484681

Poule stand (3e in poule Meisjes A voorcompetitie 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MOP MA14400206012
2.Goirle MA1321010607
3.Eersel MA14121111005
4.DES MA13111141104
5.Tilburg MA2402281602
6.Were Di MA2400431700

Spelers (15)

Trainingen

di
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (CD)
do
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

TilbuEerseDES MWere MOP MGoirl
Tilburg MA21 - 15 - 52 - 3
Eersel MA14 - 23 - 4
DES MA16 - 0
Were Di MA20 - 31 - 4
MOP MA17 - 06 - 3
Goirle MA13 - 3