Meisjes A1

2e klasse Meisjes A lentecompetitie Poule J

5e in poule 2e klasse Meisjes A lentecompetitie Poule J
5e in poule 2e klasse Meisjes A herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
5
Nuenen MA2
0
Eersel MA1
3
Helmond MA4
0
Goirle MA3
2
Tilburg MA4
1
Oranje-Rood MA4
Zaterdag 18 mei
1
Eersel MA1
2
Tilburg MA4
3
Nuenen MA2
3
Helmond MA4
2
Oranje-Rood MA4
2
Goirle MA3

Wedstrijdschema

Helmond MA4
MA1
Uit
01-06-2019 15:15
Veld: ZAND
Nr. 49509
Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND - veld 4
MA1
Oranje-Rood MA4
Thuis
15-06-2019 14:00
Veld: BBB
Nr. 50094

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tilburg MA48710266022
2.Helmond MA484221511014
3.Nuenen MA284131715013
4.Oranje-Rood MA48224121108
5.Eersel MA18215101707
6.Goirle MA3811692904
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mierlo MA110910426028
2.Oedenrode MA1106132213019
3.HOD MA2105232715017
4.Oranje-Rood MA4103251916011
5.Eersel MA1103251922011
6.Den Bosch MA510001036000

Trainingen

ma
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (CD)
wo
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 26 mei
12:30
HJ1Maastricht HJ1
Scheidsrechters: MA1
Veld: BBB

Team resultaten

EerGoiHelNueOraTil
Eersel MA13 - 21 - 11 - 21 - 2
Goirle MA30 - 30 - 24 - 30 - 4
Helmond MA43 - 01 - 22 - 01 - 4
Nuenen MA25 - 03 - 32 - 00 - 1
Oranje-Rood MA43 - 02 - 21 - 21 - 1
Tilburg MA42 - 19 - 15 - 02 - 1
DenEerHODMieOedOra
Den Bosch MA50 - 50 - 70 - 90 - 30 - 8
Eersel MA14 - 12 - 31 - 51 - 30 - 0
HOD MA28 - 02 - 21 - 33 - 22 - 2
Mierlo MA17 - 14 - 03 - 04 - 23 - 1
Oedenrode MA15 - 01 - 41 - 00 - 03 - 1
Oranje-Rood MA44 - 13 - 00 - 10 - 40 - 2