Meisjes B1

2e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule E

1e in poule 2e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule E
5e in poule 1e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
0
Maastricht MB3
2
Meerssen MB1
2
Heeze MB1
1
Basko MB3
1
Nova MB1
4
Eersel MB1
Zaterdag 18 mei
10
Meerssen MB1
0
Nova MB1
1
Maastricht MB3
0
Heeze MB1
5
Eersel MB1
1
Basko MB3

Wedstrijdschema

MB1
Maastricht MB3
Thuis
01-06-2019 14:45
Veld: VDL
Nr. 50828
Meerssen MB1
MB1
Uit
15-06-2019 15:30
Veld: SEMI
Nr. 51055
Locatie: Sportp. Heiveld, BUNDE - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MB18800308024
2.Meerssen MB18701335021
3.Nova MB183141220010
4.Heeze MB1821551607
5.Basko MB3820692906
6.Maastricht MB3810741503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS MB110820556026
2.Geldrop MB1107124910022
3.Basko MB1105231715017
4.Tilburg MB2105053218015
5.Eersel MB110217125507
6.Weert MB210001056600

Trainingen

di
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (CD)
do
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BasEerHeeMaaMeeNov
Basko MB31 - 72 - 02 - 11 - 5
Eersel MB15 - 14 - 13 - 23 - 1
Heeze MB12 - 10 - 21 - 00 - 0
Maastricht MB31 - 21 - 00 - 21 - 2
Meerssen MB15 - 06 - 12 - 010 - 0
Nova MB14 - 11 - 44 - 00 - 1
BasEerGelHCATilWee
Basko MB12 - 20 - 20 - 02 - 16 - 1
Eersel MB10 - 20 - 90 - 82 - 64 - 2
Geldrop MB15 - 19 - 01 - 12 - 19 - 0
HCAS MB14 - 010 - 13 - 23 - 113 - 0
Tilburg MB20 - 16 - 13 - 21 - 59 - 0
Weert MB20 - 31 - 21 - 80 - 80 - 4