Meisjes B1

1e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule D

5e in poule 1e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 1e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS MB110820556026
2.Geldrop MB1107124910022
3.Basko MB1105231715017
4.Tilburg MB2105053218015
5.Eersel MB110217125507
6.Weert MB210001056600

Trainingen

di
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (CD)
do
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BasEerGelHCATilWee
Basko MB12 - 20 - 20 - 02 - 16 - 1
Eersel MB10 - 20 - 90 - 82 - 64 - 2
Geldrop MB15 - 19 - 01 - 12 - 19 - 0
HCAS MB14 - 010 - 13 - 23 - 113 - 0
Tilburg MB20 - 16 - 13 - 21 - 59 - 0
Weert MB20 - 31 - 21 - 80 - 80 - 4