Meisjes B1

1e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
2
Push MB4
6
Eersel MB1
1
Tilburg MB5
4
Eindhoven MB2
2
HOCO MB2
5
Oranje-Rood MB3
Zaterdag 19 september
3
Eersel MB1
2
Oranje-Rood MB3
1
Eindhoven MB2
0
Push MB4
3
HOCO MB2
1
Tilburg MB5
Zaterdag 12 september
0
Push MB4
4
HOCO MB2
2
Eersel MB1
2
Eindhoven MB2
3
Oranje-Rood MB3
1
Tilburg MB5
Zaterdag 5 september
3
HOCO MB2
4
Eersel MB1
1
Tilburg MB5
2
Push MB4
0
Eindhoven MB2
4
Oranje-Rood MB3

Wedstrijdschema

MB1
Tilburg MB5
Thuis
03-10-2020 12:15
Veld: BBB
Nr. 477940
Scheidsrechters: Tom van der Meer, Lex den Otter

Poule stand (1e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MB14310159010
2.Oranje-Rood MB3430114609
3.Eindhoven MB242117707
4.HOCO MB24202121006
5.Push MB4410341203
6.Tilburg MB5400441200

Spelers (13)

Trainingen

di
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (CD)
do
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OranjTilbuPush HOCO EindhEerse
Oranje-Rood MB33 - 1
Tilburg MB51 - 21 - 4
Push MB40 - 42 - 6
HOCO MB22 - 53 - 13 - 4
Eindhoven MB20 - 41 - 0
Eersel MB13 - 22 - 2