Meisjes B3

4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule E

2e in poule 4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule E
4e in poule 4e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

HDL MB2
MB3
Uit
16-03-2019 14:45
Veld: ZAND
Nr. 51915
Locatie: Sportp. Steen en Stokstraat, HEESWIJK-DINTHER - Veld 1
MB3
Den Bosch MB7
Thuis
23-03-2019
Nr. 52330
MB3
Eindhoven MB6
Thuis
30-03-2019
Nr. 52329
Nuenen MB4
MB3
Uit
06-04-2019
Nr. 51118
Locatie: Sportp. Lissevoort, NUENEN
MB3
Geel Zwart MB5
Thuis
13-04-2019
Nr. 52332
MB3
HDL MB2
Thuis
11-05-2019
Nr. 52331
Den Bosch MB7
MB3
Uit
18-05-2019
Nr. 51606
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
Eindhoven MB6
MB3
Uit
25-05-2019
Nr. 51462
Locatie: Sportp. Eindhoven, EINDHOVEN
MB3
Nuenen MB4
Thuis
01-06-2019
Nr. 52328
Geel Zwart MB5
MB3
Uit
15-06-2019
Nr. 51979
Locatie: Sportp. 'Prins Willem-Alexander', VEGHEL

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch MB700000000
2.Eersel MB300000000
3.Eindhoven MB600000000
4.Geel-Zwart MB500000000
5.HDL MB200000000
6.Nuenen MB400000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nova MB2108203818026
2.Oranje-Rood MB10105143320016
3.HOD MB6104332526015
4.Eersel MB3103252737011
5.DVS MB3102441727010
6.Maastricht MB510208233506

Trainingen

di
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (AB)
do
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DenEerEinGeeHDLNue
Den Bosch MB7
Eersel MB3
Eindhoven MB6
Geel-Zwart MB5
HDL MB2
Nuenen MB4
DVSEerHODMaaNovOra
DVS MB30 - 53 - 32 - 00 - 3
Eersel MB32 - 23 - 12 - 62 - 71 - 3
HOD MB62 - 14 - 45 - 40 - 26 - 2
Maastricht MB52 - 32 - 61 - 22 - 33 - 2
Nova MB25 - 15 - 22 - 24 - 23 - 2
Oranje-Rood MB102 - 27 - 04 - 06 - 12 - 4