Meisjes B3

4e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule J

4e in poule 4e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 4e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule J)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nova MB2108203818026
2.Oranje-Rood MB10105143320016
3.HOD MB6104332526015
4.Eersel MB3103252737011
5.DVS MB3102441727010
6.Maastricht MB510208233506

Trainingen

di
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (AB)
do
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DVSEerHODMaaNovOra
DVS MB30 - 53 - 32 - 00 - 3
Eersel MB32 - 23 - 12 - 62 - 71 - 3
HOD MB62 - 14 - 45 - 40 - 26 - 2
Maastricht MB52 - 32 - 61 - 22 - 33 - 2
Nova MB25 - 15 - 22 - 24 - 23 - 2
Oranje-Rood MB102 - 27 - 04 - 06 - 12 - 4