Meisjes B3

4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule E

1e in poule 4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule E
4e in poule 4e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
2
Eindhoven MB6
2
Eersel MB3
Zaterdag 18 mei
1
Geel-Zwart MB5
0
Eindhoven MB6
2
HDL MB2
2
Nuenen MB4
1
Den Bosch MB7
8
Eersel MB3

Wedstrijdschema

MB3
Nuenen MB4
Thuis
01-06-2019 13:00
Veld: VDL
Nr. 52328
Geel Zwart MB5
MB3
Uit
15-06-2019 11:00
Veld: ZAND
Nr. 51979
Locatie: Sportp. 'Prins Willem-Alexander', VEGHEL - Veld 6

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MB385124215016
2.Geel-Zwart MB573221914011
3.Nuenen MB473221521011
4.Eindhoven MB683141716010
5.Den Bosch MB773132228010
6.HDL MB27115123304
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nova MB2108203818026
2.Oranje-Rood MB10105143320016
3.HOD MB6104332526015
4.Eersel MB3103252737011
5.DVS MB3102441727010
6.Maastricht MB510208233506

Trainingen

di
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (AB)
do
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DenEerEinGeeHDLNue
Den Bosch MB71 - 81 - 43 - 210 - 1
Eersel MB37 - 01 - 35 - 29 - 1
Eindhoven MB63 - 42 - 22 - 11 - 2
Geel-Zwart MB53 - 31 - 04 - 1
HDL MB22 - 84 - 21 - 62 - 2
Nuenen MB44 - 22 - 23 - 0
DVSEerHODMaaNovOra
DVS MB30 - 53 - 32 - 00 - 3
Eersel MB32 - 23 - 12 - 62 - 71 - 3
HOD MB62 - 14 - 45 - 40 - 26 - 2
Maastricht MB52 - 32 - 61 - 22 - 33 - 2
Nova MB25 - 15 - 22 - 24 - 23 - 2
Oranje-Rood MB102 - 27 - 04 - 06 - 12 - 4