Meisjes B3

5e in poule Meisjes B najaarscompetitie 2e klasse H
1e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse J
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

HOCO
MB3
Uit
04-04-2020
Nr. 419575
MB3
Tilburg MB4
Thuis
18-04-2020 14:00
Veld: BBB
Nr. 419579
MB3
Oranje-Rood MB4
Thuis
09-05-2020 15:45
Veld: BBB
Nr. 419581
MOP MB2
MB3
Uit
16-05-2020
Nr. 419584
Best MB3
MB3
Uit
23-05-2020 10:15
APP Parking veld (Zandveld)
Nr. 419587
MB3
HOCO MB2
Thuis
06-06-2020 15:45
Veld: BBB
Nr. 419591
Tilburg MB4
MB3
Uit
13-06-2020
Nr. 419595

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes B Lente 2e klasse G".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eindhoven MB2541073013
2.Oranje-Rood MB3532085011
3.Tilburg MB3521211507
4.Best MB25212101007
5.Eersel MB350233702
6.Were Di MB3501421101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MB34400163012
2.Goirle MB24310212010
3.HOCO MB45311142010
4.MEP MB2520382106
5.Hopbel MB2510442303
6.MOP MB4500531500

Spelers (13)

Trainingen

di
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (CD)
do
19:15
-
20:30
VDL veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes B Lente 2e klasse G".

EerseOranjTilbuWere EindhBest
Eersel MB31 - 11 - 1
Oranje-Rood MB31 - 02 - 12 - 2
Tilburg MB34 - 15 - 0
Were Di MB30 - 10 - 1
Eindhoven MB21 - 02 - 1
Best MB23 - 12 - 24 - 0
EerseHOCO MOP MMEP MHopbeGoirl
Eersel MB3
HOCO MB40 - 14 - 04 - 0
MOP MB40 - 3
MEP MB20 - 52 - 1
Hopbel MB23 - 01 - 40 - 8
Goirle MB21 - 19 - 1