Meisjes B3

3e in poule Meisjes B voorcompetitie 7e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
1
Mierlo MB6
2
Helmond MB6
1
Uden MB6
3
Eersel MB3
Zaterdag 19 september
0
Nuenen MB4
1
Eersel MB3
4
Uden MB6
1
Mierlo MB6
6
Helmond MB6
0
Eindhoven MB8
Zaterdag 12 september
3
Eersel MB3
1
Mierlo MB6
3
Nuenen MB4
1
Helmond MB6
Zaterdag 5 september
1
Mierlo MB6
0
Eindhoven MB8
1
Uden MB6
6
Nuenen MB4
1
Helmond MB6
0
Eersel MB3

Wedstrijdschema

MB3
Eindhoven MB8
Thuis
03-10-2020 14:00
Veld: BBB
Nr. 474216
Scheidsrechters: Pien Burgmans, Anna Vermeulen

Poule stand (3e in poule Meisjes B voorcompetitie 7e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nuenen MB4430120309
2.Helmond MB6430110409
3.Eersel MB343017309
4.Uden MB64202161006
5.Mierlo MB641034903
6.Eindhoven MB8400402800

Spelers (12)

Trainingen

wo
18:45
-
20:00
VDL veld (Zandveld) (CD)
vr
18:45
-
20:00
BBB veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

EindhEerseMierlUden HelmoNuene
Eindhoven MB8
Eersel MB33 - 1
Mierlo MB61 - 01 - 2
Uden MB61 - 34 - 11 - 6
Helmond MB66 - 01 - 0
Nuenen MB40 - 13 - 1