Meisjes B4

4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule A

3e in poule 4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule A
3e in poule 4e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
3
HOD MB6
6
Oedenrode MB2
0
MEP MB4
4
Dommel MB2
Zaterdag 18 mei
3
Eindhoven MB5
3
HOD MB6
0
Eersel MB4
1
MEP MB4
3
Oedenrode MB2
5
Dommel MB2

Wedstrijdschema

Oedenrode MB2
MB4
Uit
01-06-2019 14:00
Veld: ZAND
Nr. 51128
Locatie: Sportp. 'De Kienehoef', SINT-OEDENRODE - Bakkerij Bekkersveld
MB4
Dommel MB2
Thuis
15-06-2019 12:15
Veld: BBB
Nr. 52397

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dommel MB28710336022
2.MEP MB484042020012
3.Eersel MB473221610011
4.Oedenrode MB28305172909
5.HOD MB68215142807
6.Eindhoven MB5712491605
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geldrop MB610910414325
2.Oranje-Rood MB8108114111025
3.Eersel MB4104152720013
4.Eindhoven MB6104152229013
5.Basko MB510226222708
6.Phoenix (BE) MB210001046600

Training

Dinsdag 19:15 - 20:30 Donderdag 19:15 - 20:30

Team resultaten

DomEerEinHODMEPOed
Dommel MB20 - 02 - 07 - 16 - 1
Eersel MB43 - 20 - 16 - 0
Eindhoven MB50 - 33 - 33 - 33 - 1
HOD MB61 - 60 - 32 - 03 - 6
MEP MB40 - 44 - 16 - 12 - 3
Oedenrode MB23 - 52 - 01 - 21 - 5
BasEerEinGelOraPho
Basko MB52 - 22 - 22 - 62 - 36 - 0
Eersel MB43 - 05 - 00 - 23 - 46 - 2
Eindhoven MB62 - 14 - 10 - 31 - 47 - 0
Geldrop MB63 - 02 - 17 - 03 - 011 - 0
Oranje-Rood MB85 - 03 - 16 - 01 - 111 - 0
Phoenix (BE) MB21 - 71 - 50 - 60 - 30 - 4