Meisjes B4

4e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule C

3e in poule 4e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 4e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geldrop MB610910414325
2.Oranje-Rood MB8108114111025
3.Eersel MB4104152720013
4.Eindhoven MB6104152229013
5.Basko MB510226222708
6.Phoenix (BE) MB210001046600

Training

Dinsdag 19:15 - 20:30 Donderdag 19:15 - 20:30

Team resultaten

BasEerEinGelOraPho
Basko MB52 - 22 - 22 - 62 - 36 - 0
Eersel MB43 - 05 - 00 - 23 - 46 - 2
Eindhoven MB62 - 14 - 10 - 31 - 47 - 0
Geldrop MB63 - 02 - 17 - 03 - 011 - 0
Oranje-Rood MB85 - 03 - 16 - 01 - 111 - 0
Phoenix (BE) MB21 - 71 - 50 - 60 - 30 - 4