Meisjes B4

5e in poule Meisjes B najaarscompetitie 6e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Nova
MB4
Uit
04-04-2020 13:55
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 403702
MB4
HOD MB5
Thuis
18-04-2020 14:00
Veld: VDL
Nr. 403704
MB4
Hockeer MB3
Thuis
09-05-2020 14:00
Veld: BBB
Nr. 403707
Maastricht MB5
MB4
Uit
16-05-2020
Nr. 403711
Concordia MB4
MB4
Uit
23-05-2020
Nr. 403712
MB4
Nova MB5
Thuis
06-06-2020 13:00
Veld: VDL
Nr. 403716
HOD MB5
MB4
Uit
13-06-2020
Nr. 403718

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes B Lente 6e klasse C".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond MB65500142015
2.Geel-Zwart MB45401159012
3.HCAS MB452126707
4.Oranje-Rood MB11520391006
5.Eersel MB45113111904
6.Mierlo MB5500531100

Spelers (12)

Trainingen

di
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (AB)
vr
18:45
-
20:00
VDL veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes B Lente 6e klasse C".

EerseOranjMierlHCAS HelmoGeel-
Eersel MB47 - 32 - 2
Oranje-Rood MB115 - 10 - 23 - 4
Mierlo MB50 - 10 - 1
HCAS MB43 - 01 - 0
Helmond MB61 - 03 - 05 - 2
Geel-Zwart MB46 - 12 - 0