Meisjes B4

4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule A

2e in poule 4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule A
3e in poule 4e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MB4
HOD MB6
Thuis
16-03-2019
Nr. 52400
MEP MB4
MB4
Uit
23-03-2019 16:30
Veld: ZAND
Nr. 52137
Locatie: Gem. sportpark, BOXTEL - Veld 3
Eindhoven MB5
MB4
Uit
30-03-2019
Nr. 50850
Locatie: Sportp. Eindhoven, EINDHOVEN
MB4
Oedenrode MB2
Thuis
06-04-2019
Nr. 52399
Dommel MB2
MB4
Uit
13-04-2019
Nr. 50810
Locatie: Hockeyp. Zegenwerp, SINT-MICHIELSGESTEL
HOD MB6
MB4
Uit
11-05-2019
Nr. 51721
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD
MB4
MEP MB4
Thuis
18-05-2019
Nr. 52401
MB4
Eindhoven MB5
Thuis
25-05-2019
Nr. 52398
Oedenrode MB2
MB4
Uit
01-06-2019
Nr. 51128
Locatie: Sportp. 'De Kienehoef', SINT-OEDENRODE
MB4
Dommel MB2
Thuis
15-06-2019
Nr. 52397

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dommel MB200000000
2.Eersel MB400000000
3.Eindhoven MB500000000
4.HOD MB600000000
5.MEP MB400000000
6.Oedenrode MB200000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geldrop MB610910414325
2.Oranje-Rood MB8108114111025
3.Eersel MB4104152720013
4.Eindhoven MB6104152229013
5.Basko MB510226222708
6.Phoenix (BE) MB210001046600

Training

Dinsdag 19:15 - 20:30 Donderdag 19:15 - 20:30

Team resultaten

DomEerEinHODMEPOed
Dommel MB2
Eersel MB4
Eindhoven MB5
HOD MB6
MEP MB4
Oedenrode MB2
BasEerEinGelOraPho
Basko MB52 - 22 - 22 - 62 - 36 - 0
Eersel MB43 - 05 - 00 - 23 - 46 - 2
Eindhoven MB62 - 14 - 10 - 31 - 47 - 0
Geldrop MB63 - 02 - 17 - 03 - 011 - 0
Oranje-Rood MB85 - 03 - 16 - 01 - 111 - 0
Phoenix (BE) MB21 - 71 - 50 - 60 - 30 - 4