Meisjes C1

1e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule D

6e in poule 1e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule D
1e in poule 2e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
1
Eersel MC1
4
Weert MC1
4
Scoop MC1
1
Basko MC1
Zaterdag 18 mei
3
Basko MC1
1
Eersel MC1
2
Weert MC1
0
Concordia MC1
4
Scoop MC1
0
Oranje-Rood MC3

Wedstrijdschema

Concordia MC1
MC1
Uit
01-06-2019 15:00
Veld: WATER
Nr. 52688
Locatie: Sportp. Hammerveld, ROERMOND - veld 1
MC1
Oranje-Rood MC3
Thuis
15-06-2019 11:15
Veld: VDL
Nr. 52756

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Scoop MC18710315022
2.Weert MC18602267018
3.Concordia MC17421198014
4.Oranje-Rood MC3721481607
5.Basko MC1811682204
6.Eersel MC1801784201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MC1108114419025
2.Oranje-Rood MC4106313214021
3.Best MC2104332426015
4.Phoenix (BE) MC1102441426010
5.Eindhoven MC210217162907
6.Basko MC310046102604

Team nieuws

Trainingen

di
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (CD)
vr
18:45
-
20:00
BBB veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BasConEerOraScoWee
Basko MC11 - 43 - 10 - 11 - 2
Concordia MC13 - 03 - 30 - 01 - 0
Eersel MC12 - 22 - 81 - 51 - 4
Oranje-Rood MC32 - 01 - 41 - 3
Scoop MC14 - 19 - 04 - 03 - 1
Weert MC15 - 02 - 09 - 12 - 0
BasBesEerEinOraPho
Basko MC32 - 22 - 51 - 20 - 41 - 1
Best MC21 - 11 - 42 - 11 - 13 - 1
Eersel MC17 - 16 - 55 - 13 - 42 - 2
Eindhoven MC22 - 12 - 32 - 62 - 42 - 2
Oranje-Rood MC41 - 16 - 31 - 22 - 08 - 1
Phoenix (BE) MC11 - 02 - 30 - 43 - 21 - 1