Meisjes C1

3e in poule Meisjes C najaarscompetitie 2e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MC1
Eindhoven
Thuis
04-04-2020 14:00
Veld: BBB
Nr. 419620
MC1
Basko MC3
Thuis
18-04-2020 12:15
Veld: VDL
Nr. 419608
MC1
Best MC2
Thuis
09-05-2020 12:15
Veld: BBB
Nr. 419611
Son MC1
MC1
Uit
16-05-2020
Nr. 419616
MC1
Oranje-Rood MC3
Thuis
23-05-2020 12:15
Veld: VDL
Nr. 419617
Eindhoven MC2
MC1
Uit
06-06-2020
Nr. 419604
Basko MC3
MC1
Uit
13-06-2020
Nr. 419622

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C Lente 2e klasse F".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Best MC25401115012
2.Basko MC35320146011
3.Eersel MC1522120608
4.Oranje-Rood MC45203102206
5.Geldrop MC2512210905
6.Oirschot MC2500542100

Team nieuws

MC1

Zondag 9 september 2018
Toon al het nieuws

Spelers (15)

Trainingen

di
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (CD)
do
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C Lente 2e klasse F".

OranjOirscGeldrEerseBest Basko
Oranje-Rood MC43 - 22 - 3
Oirschot MC20 - 31 - 3
Geldrop MC23 - 42 - 20 - 1
Eersel MC17 - 02 - 2
Best MC25 - 12 - 0
Basko MC32 - 22 - 0