Meisjes C1

4e in poule Meisjes C voorcompetitie 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
2
Weert MC1
0
Oranje-Rood MC3
3
Helmond MC2
1
Venray MC1
2
Basko MC1
0
Eersel MC1
Zaterdag 19 september
6
Weert MC1
0
Helmond MC2
0
Eersel MC1
2
Oranje-Rood MC3
0
Venray MC1
4
Basko MC1
Zaterdag 12 september
0
Basko MC1
2
Weert MC1
4
Eersel MC1
2
Venray MC1
3
Oranje-Rood MC3
2
Helmond MC2
Zaterdag 5 september
0
Helmond MC2
5
Basko MC1
0
Venray MC1
2
Oranje-Rood MC3
4
Weert MC1
0
Eersel MC1

Wedstrijdschema

MC1
Helmond MC2
Thuis
03-10-2020 13:00
Veld: VDL
Nr. 474229
Scheidsrechters: India Verdonk, Cato Bazelmans

Poule stand (4e in poule Meisjes C voorcompetitie 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Weert MC14400140012
2.Basko MC1430111209
3.Oranje-Rood MC343017409
4.Eersel MC1410341003
5.Helmond MC2410351503
6.Venray MC1400431300

Team nieuws

MC1

Zondag 9 september 2018
Toon al het nieuws

Spelers (14)

Trainingen

wo
17:45
-
19:00
BBB veld (Zandveld) (AB)
45 min later
vr
18:45
-
20:00
VDL veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjWeertVenraHelmoEerseBasko
Oranje-Rood MC33 - 2
Weert MC12 - 06 - 04 - 0
Venray MC10 - 20 - 4
Helmond MC23 - 10 - 5
Eersel MC10 - 24 - 2
Basko MC10 - 22 - 0