Meisjes C1

2e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G

1e in poule 2e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 2e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MC1108114419025
2.Oranje-Rood MC4106313214021
3.Best MC2104332426015
4.Phoenix (BE) MC1102441426010
5.Eindhoven MC210217162907
6.Basko MC310046102604

Trainingen

di
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (CD)
vr
18:45
-
20:00
BBB veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BasBesEerEinOraPho
Basko MC32 - 22 - 51 - 20 - 41 - 1
Best MC21 - 11 - 42 - 11 - 13 - 1
Eersel MC17 - 16 - 55 - 13 - 42 - 2
Eindhoven MC22 - 12 - 32 - 62 - 42 - 2
Oranje-Rood MC41 - 16 - 31 - 22 - 08 - 1
Phoenix (BE) MC11 - 02 - 30 - 43 - 21 - 1