Meisjes C2

4e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule I

1e in poule 4e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule I
5e in poule 3e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
5
Oranje-Rood MC8
2
HOD MC3
Donderdag 23 mei
2
Oranje-Rood MC8
1
Liempde MC2
Zaterdag 18 mei
4
Eindhoven MC7
4
HOD MC3
2
Best MC4
0
Oranje-Rood MC8
2
Liempde MC2
4
Eersel MC2

Wedstrijdschema

HOD MC3
MC2
Uit
01-06-2019 12:15
Veld: SEMI
Nr. 52972
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD - Veld 8b
MC2
Oranje-Rood MC8
Thuis
15-06-2019 10:30
Veld: BBB
Nr. 53663

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MC276012910018
2.HOD MC384222522014
3.Oranje-Rood MC894052020012
4.Liempde MC28224151808
5.Best MC47214101307
6.Eindhoven MC77214122807
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Son MC210820326026
2.Nuenen MC2106313313021
3.Hopbel MC2105322515018
4.Oedenrode MC2104152324013
5.Eersel MC210037133103
6.Liempde MC210028104702

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (CD)
wo
18:00
-
19:15
BBB veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BesEerEinHODLieOra
Best MC40 - 13 - 02 - 0
Eersel MC24 - 16 - 23 - 2
Eindhoven MC70 - 94 - 41 - 23 - 1
HOD MC33 - 16 - 02 - 23 - 2
Liempde MC22 - 22 - 42 - 32 - 1
Oranje-Rood MC83 - 13 - 23 - 45 - 22 - 1
EerHopLieNueOedSon
Eersel MC20 - 02 - 22 - 82 - 31 - 2
Hopbel MC26 - 26 - 20 - 45 - 01 - 1
Liempde MC23 - 30 - 31 - 61 - 71 - 7
Nuenen MC22 - 02 - 23 - 02 - 2
Oedenrode MC23 - 11 - 25 - 01 - 41 - 3
Son MC22 - 03 - 05 - 03 - 04 - 0