Meisjes C2

1e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse J
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
6
Eersel MC2
2
Basko MC5
2
HOD MC4
2
Eindhoven MC4
0
Oranje-Rood MC10
5
Heeze MC2
Maandag 21 september
8
Eersel MC2
0
HOD MC4
Zaterdag 19 september
5
Basko MC5
1
Eindhoven MC4
3
HOD MC4
2
Oranje-Rood MC10
0
Heeze MC2
2
Eersel MC2
Zaterdag 12 september
14
Eindhoven MC4
0
Oranje-Rood MC10
2
Basko MC5
1
Heeze MC2
Zaterdag 5 september
0
Oranje-Rood MC10
11
Eersel MC2
2
Heeze MC2
0
Eindhoven MC4
1
HOD MC4
7
Basko MC5

Wedstrijdschema

Eindhoven MC4
MC2
Uit
03-10-2020 10:35
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 473068

Poule stand (1e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse J)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MC24400272012
2.Basko MC5430116909
3.Heeze MC242028406
4.Eindhoven MC4411217904
5.HOD MC4411261904
6.Oranje-Rood MC10400423300

Spelers (12)

Trainingen

di
17:45
-
19:00
VDL veld (Zandveld) (CD)
vr
18:45
-
20:00
BBB veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjEerseBaskoHOD MHeezeEindh
Oranje-Rood MC100 - 110 - 5
Eersel MC26 - 28 - 0
Basko MC52 - 15 - 1
HOD MC43 - 21 - 72 - 2
Heeze MC20 - 22 - 0
Eindhoven MC414 - 0