Meisjes C2

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 5e klasse J
6e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse J
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MC2
Basko
Thuis
04-04-2020 14:00
Veld: VDL
Nr. 419633
MEP MC6
MC2
Uit
18-04-2020 13:15
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 419638
HOD MC5
MC2
Uit
09-05-2020
Nr. 419641
MC2
Liempde MC2
Thuis
16-05-2020 10:30
Veld: VDL
Nr. 419642
Oirschot MC3
MC2
Uit
23-05-2020 10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 419647
Basko MC5
MC2
Uit
06-06-2020
Nr. 419648
MC2
MEP MC6
Thuis
13-06-2020 13:00
Veld: VDL
Nr. 419651

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C Lente 4e klasse J".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Udenhout MC25500304015
2.Berkel-Enschot MC55302161009
3.Eindhoven MC6430112709
4.Hilvarenbeek MC4520371306
5.HOCO MC7410371503
6.Eersel MC2500532600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HOCO MC35500513015
2.DES MC354012315012
3.Oranje-Rood MC7521282707
4.Oirschot MC45203171106
5.MEP MC5511351904
6.Eersel MC2500523100

Spelers (13)

Trainingen

di
18:00
-
19:15
BBB veld (Zandveld) (CD)
do
19:15
-
20:30
BBB veld (Zandveld) (AB)
19:00 start
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C Lente 4e klasse J".

HOCO HilvaEerseUdenhEindhBerke
HOCO MC71 - 5
Hilvarenbeek MC43 - 24 - 00 - 1
Eersel MC20 - 8
Udenhout MC25 - 06 - 2
Eindhoven MC65 - 00 - 5
Berkel-Enschot MC51 - 71 - 2
OirscOranjMEP MEerseDES MHOCO
Oirschot MC42 - 35 - 17 - 21 - 2
Oranje-Rood MC72 - 50 - 19
MEP MC51 - 11 - 8
Eersel MC20 - 9
DES MC33 - 25 - 0
HOCO MC311 - 011 - 1