Meisjes C2

3e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule J

5e in poule 3e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 3e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule J)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Son MC210820326026
2.Nuenen MC2106313313021
3.Hopbel MC2105322515018
4.Oedenrode MC2104152324013
5.Eersel MC210037133103
6.Liempde MC210028104702

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (CD)
wo
18:00
-
19:15
BBB veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

EerHopLieNueOedSon
Eersel MC20 - 02 - 22 - 82 - 31 - 2
Hopbel MC26 - 26 - 20 - 45 - 01 - 1
Liempde MC23 - 30 - 31 - 61 - 71 - 7
Nuenen MC22 - 02 - 23 - 02 - 2
Oedenrode MC23 - 11 - 25 - 01 - 41 - 3
Son MC22 - 03 - 05 - 03 - 04 - 0