Meisjes C2

4e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule I

2e in poule 4e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule I
5e in poule 3e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Best MC4
MC2
Uit
16-03-2019
Nr. 52618
Locatie: Sportp. Leemkuilen, BEST
MC2
Liempde MC2
Thuis
23-03-2019
Nr. 53662
Eindhoven MC7
MC2
Uit
30-03-2019
Nr. 53666
Locatie: Sportp. Eindhoven, EINDHOVEN
MC2
HOD MC3
Thuis
06-04-2019
Nr. 53660
Oranje-Rood MC8
MC2
Uit
13-04-2019 09:30
Veld: WATER
Nr. 54196
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN - veld 6
MC2
Best MC4
Thuis
11-05-2019
Nr. 53659
Liempde MC2
MC2
Uit
18-05-2019
Nr. 53831
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE
MC2
Eindhoven MC7
Thuis
25-05-2019
Nr. 53661
HOD MC3
MC2
Uit
01-06-2019
Nr. 52972
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD
MC2
Oranje-Rood MC8
Thuis
15-06-2019
Nr. 53663

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Best MC400000000
2.Eersel MC200000000
3.Eindhoven MC700000000
4.HOD MC300000000
5.Liempde MC200000000
6.Oranje-Rood MC800000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Son MC210820326026
2.Nuenen MC2106313313021
3.Hopbel MC2105322515018
4.Oedenrode MC2104152324013
5.Eersel MC210037133103
6.Liempde MC210028104702

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (CD)
wo
18:00
-
19:15
BBB veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BesEerEinHODLieOra
Best MC4
Eersel MC2
Eindhoven MC7
HOD MC3
Liempde MC2
Oranje-Rood MC8
EerHopLieNueOedSon
Eersel MC20 - 02 - 22 - 82 - 31 - 2
Hopbel MC26 - 26 - 20 - 45 - 01 - 1
Liempde MC23 - 30 - 31 - 61 - 71 - 7
Nuenen MC22 - 02 - 23 - 02 - 2
Oedenrode MC23 - 11 - 25 - 01 - 41 - 3
Son MC22 - 03 - 05 - 03 - 04 - 0