Meisjes C3

5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule M

4e in poule 5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule M
4e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
3
Oirschot MC3
0
Udenhout MC3
15
HOCO MC6
1
Hilvarenbeek MC4
Zaterdag 18 mei
8
Eersel MC3
3
Udenhout MC3
3
HOCO MC6
5
Oirschot MC3

Wedstrijdschema

MC3
HOCO MC6
Thuis
01-06-2019 11:15
Veld: VDL
Nr. 54137
Hilvarenbeek MC4
MC3
Uit
15-06-2019 12:00
Veld: SEMI
Nr. 53926
Locatie: Sportp. 'De Roodloop', HILVARENBEEK - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oirschot MC387103910022
2.HOCO MC663123319010
3.Udenhout MC37223152008
4.Eersel MC36213291807
5.Hilvarenbeek MC4701665501
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood MC1110910577028
2.Nuenen MC3108114510025
3.Deurne MC3106042522018
4.Eersel MC310307214609
5.Helmond MC610217214007
6.Mierlo MC610019105401

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
BBB veld (Zandveld) (CD)
do
18:00
-
19:15
BBB veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

EerHilHOCOirUde
Eersel MC313 - 03 - 38 - 3
Hilvarenbeek MC43 - 60 - 51 - 1
HOCO MC65 - 415 - 13 - 5
Oirschot MC36 - 18 - 04 - 23 - 0
Udenhout MC31 - 07 - 12 - 21 - 5
DeuEerHelMieNueOra
Deurne MC33 - 25 - 03 - 00 - 50 - 5
Eersel MC32 - 36 - 43 - 12 - 62 - 10
Helmond MC62 - 42 - 12 - 20 - 12 - 7
Mierlo MC60 - 71 - 32 - 83 - 70 - 6
Nuenen MC34 - 08 - 04 - 08 - 10 - 2
Oranje-Rood MC112 - 08 - 08 - 17 - 02 - 2