Meisjes C3

6e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse L
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

HOCO
MC3
Uit
04-04-2020
Nr. 419664
MC3
Were Di MC5
Thuis
18-04-2020 10:30
Veld: BBB
Nr. 419667
MC3
Oranje-Rood MC9
Thuis
09-05-2020 13:00
Veld: VDL
Nr. 419670
HOD MC6
MC3
Uit
16-05-2020
Nr. 419673
MC3
Berkel Enschot MC5
Thuis
23-05-2020 10:30
Veld: BBB
Nr. 419675
MC3
HOCO MC5
Thuis
06-06-2020 14:00
Veld: BBB
Nr. 419679
Were Di MC5
MC3
Uit
13-06-2020
Nr. 419683

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C Lente 5e klasse K".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Heeze MC25401216012
2.Basko MC55302241009
3.Geldrop MC35302221009
4.Oranje-Rood MC6530217909
5.Oranje-Rood MC85203121206
6.Eersel MC3500545300

Spelers (14)

Trainingen

di
18:00
-
19:15
BBB veld (Zandveld) (AB)
vr
17:30
-
18:45
BBB veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C Lente 5e klasse K".

OranjOranjEerseBaskoHeezeGeldr
Oranje-Rood MC80 - 21 - 42 - 5
Oranje-Rood MC61 - 29 - 23 - 1
Eersel MC30 - 8
Basko MC518 - 12 - 1
Heeze MC21 - 25 - 13 - 2
Geldrop MC33 - 211 - 1