Meisjes D1

1e in poule Meisjes D najaarscompetitie 2e klasse E
2e in poule Meisjes D voorcompetitie 2e klasse H
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MD1
Nuenen
Thuis
04-04-2020 12:15
Veld: BBB
Nr. 419694
Eindhoven MD1
MD1
Uit
18-04-2020
Nr. 419695
Oirschot MD1
MD1
Uit
09-05-2020 10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 419698
MD1
Weert MD1
Thuis
16-05-2020 12:15
Veld: BBB
Nr. 419701
Concordia MD1
MD1
Uit
23-05-2020
Nr. 419706
Nuenen MD1
MD1
Uit
06-06-2020
Nr. 419708
MD1
Eindhoven MD1
Thuis
13-06-2020 11:15
Veld: VDL
Nr. 419711

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes D Lente 1e klasse F".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MD15500220015
2.Oranje-Rood MD35401133012
3.Eindhoven MD253029709
4.Weert MD25203101606
5.Mierlo MD2510471303
6.HCAS MD2500512300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nuenen MD15500231015
2.Eersel MD15401194012
3.Liempde MD1520341206
4.Oranje-Rood MD4520341206
5.Eindhoven MD2410331103
6.Geldrop MD2400421500

Spelers (15)

Trainingen

wo
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (CD)
vr
18:45
-
20:00
VDL veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes D Lente 1e klasse F".

OranjEerseMierlWeertHCAS Eindh
Oranje-Rood MD35 - 2
Eersel MD16 - 06 - 0
Mierlo MD20 - 22 - 3
Weert MD20 - 74 - 0
HCAS MD20 - 40 - 41 - 5
Eindhoven MD20 - 22 - 1
OranjEerseLiempGeldrNueneEindh
Oranje-Rood MD41 - 03 - 1
Eersel MD16 - 04 - 0
Liempde MD12 - 0
Geldrop MD21 - 2
Nuenen MD1
Eindhoven MD21 - 4