Meisjes D1

1e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse L
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
3
Eersel MD1
1
MOP MD3
Zaterdag 19 september
0
Son MD1
2
Eersel MD1
9
DVS MD1
0
Den Bosch MD6
1
MOP MD3
1
Oranje-Rood MD5
Zaterdag 12 september
1
Oranje-Rood MD5
4
Son MD1
3
DVS MD1
0
MOP MD3
0
Den Bosch MD6
10
Eersel MD1
Zaterdag 5 september
4
Eersel MD1
2
Oranje-Rood MD5
5
Son MD1
5
DVS MD1

Wedstrijdschema

DVS MD1
MD1
Uit
03-10-2020 10:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 476218

Poule stand (1e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse L)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MD14400193012
2.DVS MD14310206010
3.Son MD14211231007
4.MOP MD3411210704
5.Oranje-Rood MD5401351201
6.Den Bosch MD6400424100

Spelers (16)

Trainingen

ma
17:45
-
19:00
BBB veld (Zandveld) (CD)
do
17:45
-
19:00
BBB veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjDen BEerseDVS MSon MMOP M
Oranje-Rood MD51 - 4
Den Bosch MD60 - 10
Eersel MD14 - 23 - 1
DVS MD19 - 03 - 0
Son MD10 - 25 - 5
MOP MD31 - 1