Meisjes D1

3e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule E

2e in poule 3e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule E
2e in poule 3e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule G
1e in poule 3e klasse Meisjes D herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
1
Cranendonck MD1
6
HOD MD3
0
Basko MD5
2
Eersel MD1
Zaterdag 18 mei
7
HOD MD3
0
Basko MD5
5
Eersel MD1
0
Helmond MD3
1
Cranendonck MD1
7
Eindhoven MD3

Wedstrijdschema

MD1
Cranendonck MD1
Thuis
01-06-2019 14:00
Veld: BBB
Nr. 55089
HOD MD3
MD1
Uit
15-06-2019 10:15
Veld: SEMI
Nr. 54555
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD - Veld 8a

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HOD MD38701345021
2.Eersel MD18512192016
3.Eindhoven MD37511189016
4.Basko MD583141421010
5.Helmond MD3711582804
6.Cranendonck MD1800893700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS MD25500293015
2.Eersel MD15401147012
3.Oranje-Rood MD652126707
4.Gemert MD35203132006
5.Helmond MD5510492103
6.Geldrop MD3501441701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MD15410131013
2.HOD MD35401227012
3.Basko MD45221211008
4.Oedenrode MD25212141207
5.Geldrop MD3510442603
6.Oranje-Rood MD7500522000

Trainingen

wo
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (CD)
vr
18:45
-
20:00
VDL veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BasCraEerEinHelHOD
Basko MD54 - 00 - 23 - 31 - 3
Cranendonck MD13 - 40 - 61 - 71 - 6
Eersel MD10 - 10 - 15 - 01 - 0
Eindhoven MD33 - 14 - 30 - 0
Helmond MD32 - 10 - 51 - 30 - 7
HOD MD37 - 04 - 03 - 04 - 2
EerGelGemHCAHelOra
Eersel MD13 - 15 - 43 - 0
Geldrop MD30 - 81 - 1
Gemert MD32 - 15 - 4
HCAS MD21 - 07 - 111 - 1
Helmond MD51 - 33 - 10 - 1
Oranje-Rood MD63 - 11 - 2
BasEerGelHODOedOra
Basko MD40 - 07 - 1
Eersel MD14 - 02 - 05 - 0
Geldrop MD30 - 91 - 21 - 8
HOD MD34 - 05 - 2
Oedenrode MD25 - 56 - 0
Oranje-Rood MD71 - 20 - 50 - 1