Meisjes D1

3e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule G

2e in poule 3e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule G
1e in poule 3e klasse Meisjes D herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 1 december
3
Helmond MD5
1
Geldrop MD3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS MD25500293015
2.Eersel MD15401147012
3.Oranje-Rood MD652126707
4.Gemert MD35203132006
5.Helmond MD5510492103
6.Geldrop MD3501441701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MD15410131013
2.HOD MD35401227012
3.Basko MD45221211008
4.Oedenrode MD25212141207
5.Geldrop MD3510442603
6.Oranje-Rood MD7500522000

Trainingen

wo
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (CD)
vr
18:45
-
20:00
VDL veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

EerGelGemHCAHelOra
Eersel MD13 - 15 - 43 - 0
Geldrop MD30 - 81 - 1
Gemert MD32 - 15 - 4
HCAS MD21 - 07 - 111 - 1
Helmond MD51 - 33 - 10 - 1
Oranje-Rood MD63 - 11 - 2
BasEerGelHODOedOra
Basko MD40 - 07 - 1
Eersel MD14 - 02 - 05 - 0
Geldrop MD30 - 91 - 21 - 8
HOD MD34 - 05 - 2
Oedenrode MD25 - 56 - 0
Oranje-Rood MD71 - 20 - 50 - 1