Meisjes D2

4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule O

4e in poule 4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule O
2e in poule 4e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule Q
4e in poule 4e klasse Meisjes D herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
1
Oranje-Rood MD9
2
Son MD2
2
Eindhoven MD4
4
Helmond MD6
Zaterdag 18 mei
1
Eersel MD2
2
Eindhoven MD4
3
Son MD2
1
Helmond MD6

Wedstrijdschema

Son MD2
MD2
Uit
01-06-2019 11:00
Veld: SEMI
Nr. 54740
Locatie: Sportpark De Gentiaan, SON EN BREUGEL - veld 2
MD2
Helmond MD6
Thuis
15-06-2019 09:30
Veld: VDL
Nr. 55397

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Son MD28800399024
2.Oranje-Rood MD974122513013
3.Nuenen MD36222151808
4.Eersel MD27223121808
5.Helmond MD68215152907
6.Eindhoven MD48107133203
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cranendonck MD15401188012
2.Eersel MD25311176010
3.HCAS MD35311126010
4.Geldrop MD452125707
5.Eindhoven MD4502351202
6.HOD MD6501442201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS MD35401163012
2.Son MD35401158012
3.Nuenen MD3522111608
4.Eersel MD2521217507
5.Eindhoven MD5510453003
6.Helmond MD6501421401

Spelers (1)

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (AB)
wo
18:00
-
19:15
BBB veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

EerEinHelNueOraSon
Eersel MD21 - 21 - 10 - 4
Eindhoven MD43 - 42 - 40 - 20 - 8
Helmond MD60 - 33 - 22 - 31 - 6
Nuenen MD31 - 14 - 23 - 3
Oranje-Rood MD97 - 27 - 14 - 31 - 2
Son MD26 - 23 - 16 - 14 - 3
CraEerEinGelHCAHOD
Cranendonck MD13 - 24 - 1
Eersel MD23 - 14 - 17 - 0
Eindhoven MD40 - 22 - 2
Geldrop MD40 - 41 - 1
HCAS MD34 - 01 - 12 - 0
HOD MD61 - 70 - 21 - 4
EerEinHCAHelNueSon
Eersel MD210 - 06 - 0
Eindhoven MD51 - 73 - 11 - 8
HCAS MD33 - 04 - 0
Helmond MD60 - 21 - 10 - 2
Nuenen MD31 - 14 - 02 - 0
Son MD31 - 04 - 3