Meisjes D2

4e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule Q

2e in poule 4e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule Q
4e in poule 4e klasse Meisjes D herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cranendonck MD15401188012
2.Eersel MD25311176010
3.HCAS MD35311126010
4.Geldrop MD452125707
5.Eindhoven MD4502351202
6.HOD MD6501442201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS MD35401163012
2.Son MD35401158012
3.Nuenen MD3522111608
4.Eersel MD2521217507
5.Eindhoven MD5510453003
6.Helmond MD6501421401

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (AB)
wo
18:00
-
19:15
BBB veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

CraEerEinGelHCAHOD
Cranendonck MD13 - 24 - 1
Eersel MD23 - 14 - 17 - 0
Eindhoven MD40 - 22 - 2
Geldrop MD40 - 41 - 1
HCAS MD34 - 01 - 12 - 0
HOD MD61 - 70 - 21 - 4
EerEinHCAHelNueSon
Eersel MD210 - 06 - 0
Eindhoven MD51 - 73 - 11 - 8
HCAS MD33 - 04 - 0
Helmond MD60 - 21 - 10 - 2
Nuenen MD31 - 14 - 02 - 0
Son MD31 - 04 - 3