Meisjes D2

4e in poule Meisjes D voorcompetitie 4e klasse J
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
6
Heeze MD3
3
Eersel MD2
5
Hopbel MD3
1
DVS MD2
1
Eindhoven MD4
2
Cranendonck MD1
Zaterdag 19 september
3
Hopbel MD3
1
Eindhoven MD4
3
Cranendonck MD1
0
Heeze MD3
9
Eersel MD2
2
DVS MD2
Zaterdag 12 september
7
DVS MD2
0
Eindhoven MD4
0
Eersel MD2
4
Cranendonck MD1
0
Heeze MD3
7
Hopbel MD3
Zaterdag 5 september
1
Eindhoven MD4
3
Heeze MD3
5
Cranendonck MD1
2
DVS MD2
4
Hopbel MD3
3
Eersel MD2

Wedstrijdschema

MD2
Eindhoven MD4
Thuis
03-10-2020 14:45
Veld: VDL
Nr. 473111
Scheidsrechters: Elise Antonis, Amy van Strien

Poule stand (4e in poule Meisjes D voorcompetitie 4e klasse J)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hopbel MD34400195012
2.Cranendonck MD14400143012
3.Heeze MD3420291406
4.Eersel MD24103151603
5.DVS MD24103121903
6.Eindhoven MD4400431500

Spelers (15)

Trainingen

di
17:45
-
19:00
BBB veld (Zandveld) (AB)
do
17:45
-
19:00
BBB veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DVS MHeezeEerseHopbeEindhCrane
DVS MD27 - 0
Heeze MD36 - 30 - 7
Eersel MD29 - 20 - 4
Hopbel MD35 - 14 - 33 - 1
Eindhoven MD41 - 31 - 2
Cranendonck MD15 - 23 - 0