Meisjes D2

5e in poule Meisjes D najaarscompetitie 4e klasse K
3e in poule Meisjes D voorcompetitie 4e klasse O
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MD2
Hopbel
Thuis
04-04-2020 10:30
Veld: VDL
Nr. 419721
Oedenrode MD2
MD2
Uit
18-04-2020 13:45
Rabobankveld (Waterveld)
Nr. 419726
Son MD2
MD2
Uit
09-05-2020
Nr. 419729
MD2
Eindhoven MD4
Thuis
16-05-2020 14:30
Veld: VDL
Nr. 419730
MD2
Liempde MD3
Thuis
23-05-2020 10:30
Veld: VDL
Nr. 419733
Hopbel MD3
MD2
Uit
06-06-2020 10:45
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 419738
MD2
Oedenrode MD2
Thuis
13-06-2020 09:30
Veld: VDL
Nr. 419739

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes D Lente 4e klasse K".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood MD85410187013
2.Geldrop MD4523015709
3.Eindhoven MD4522117608
4.Liempde MD2522111508
5.Eersel MD2510471703
6.Best MD4500522800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bakel MD15500462015
2.Oranje-Rood MD105302331409
3.Eersel MD25302181309
4.Concordia MD4520364006
5.Geldrop MD5510482303
6.Best MD4510452403

Spelers (13)

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (CD)
vr
17:30
-
18:45
BBB veld (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes D Lente 4e klasse K".

OranjLiempGeldrEerseBest Eindh
Oranje-Rood MD83 - 34 - 1
Liempde MD26 - 01 - 1
Geldrop MD40 - 03 - 22 - 2
Eersel MD20 - 3
Best MD41 - 50 - 7
Eindhoven MD41 - 27 - 06 - 1
OranjGeldrEerseConcoBest Bakel
Oranje-Rood MD102 - 419 - 0
Geldrop MD52 - 31 - 20 - 13
Eersel MD22 - 54 - 1
Concordia MD43 - 12 - 0
Best MD42 - 50 - 12
Bakel MD16 - 24 - 011 - 0