Meisjes D2

4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule O

1e in poule 4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule O
2e in poule 4e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule Q
4e in poule 4e klasse Meisjes D herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MD2
Oranje-Rood MD9
Thuis
16-03-2019
Nr. 55399
Eindhoven MD4
MD2
Uit
23-03-2019
Nr. 54845
Locatie: Sportp. Eindhoven, EINDHOVEN
Nuenen MD3
MD2
Uit
30-03-2019 12:30
Veld: ZAND
Nr. 55249
Locatie: Sportp. Lissevoort, NUENEN - Veld C
MD2
Son MD2
Thuis
06-04-2019
Nr. 55395
Helmond MD6
MD2
Uit
13-04-2019
Nr. 54880
Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND
Oranje-Rood MD9
MD2
Uit
11-05-2019 09:15
Veld: WATER
Nr. 56081
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN - veld 1
MD2
Eindhoven MD4
Thuis
18-05-2019
Nr. 55396
MD2
Nuenen MD3
Thuis
25-05-2019
Nr. 55398
Son MD2
MD2
Uit
01-06-2019
Nr. 54740
Locatie: Sportpark De Gentiaan, SON EN BREUGEL
MD2
Helmond MD6
Thuis
15-06-2019
Nr. 55397

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MD200000000
2.Eindhoven MD400000000
3.Helmond MD600000000
4.Nuenen MD300000000
5.Oranje-Rood MD900000000
6.Son MD200000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cranendonck MD15401188012
2.Eersel MD25311176010
3.HCAS MD35311126010
4.Geldrop MD452125707
5.Eindhoven MD4502351202
6.HOD MD6501442201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS MD35401163012
2.Son MD35401158012
3.Nuenen MD3522111608
4.Eersel MD2521217507
5.Eindhoven MD5510453003
6.Helmond MD6501421401

Spelers (1)

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (AB)
wo
18:00
-
19:15
BBB veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

EerEinHelNueOraSon
Eersel MD2
Eindhoven MD4
Helmond MD6
Nuenen MD3
Oranje-Rood MD9
Son MD2
CraEerEinGelHCAHOD
Cranendonck MD13 - 24 - 1
Eersel MD23 - 14 - 17 - 0
Eindhoven MD40 - 22 - 2
Geldrop MD40 - 41 - 1
HCAS MD34 - 01 - 12 - 0
HOD MD61 - 70 - 21 - 4
EerEinHCAHelNueSon
Eersel MD210 - 06 - 0
Eindhoven MD51 - 73 - 11 - 8
HCAS MD33 - 04 - 0
Helmond MD60 - 21 - 10 - 2
Nuenen MD31 - 14 - 02 - 0
Son MD31 - 04 - 3