Meisjes D3

4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule L

2e in poule 4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule L
4e in poule 4e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule K
3e in poule 4e klasse Meisjes D herfstcompetitie Poule K
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Eindhoven MD7
MD3
Uit
16-03-2019
Nr. 55407
Locatie: Sportp. Eindhoven, EINDHOVEN
MD3
Phoenix (BE) MD2
Thuis
23-03-2019
Nr. 55951
Geldrop MD6
MD3
Uit
30-03-2019
Nr. 55567
Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', GELDROP
Best MD4
MD3
Uit
06-04-2019
Nr. 55203
Locatie: Sportp. Leemkuilen, BEST
MD3
Oranje-Rood MD7
Thuis
13-04-2019
Nr. 55950
MD3
Eindhoven MD7
Thuis
11-05-2019
Nr. 55948
Phoenix (BE) MD2
MD3
Uit
18-05-2019 12:00
Veld: SEMI
Nr. 56105
Locatie: Sportpark Phoenix Neerpelt, NEERPELT - Veld 1
MD3
Geldrop MD6
Thuis
25-05-2019
Nr. 55949
MD3
Best MD4
Thuis
01-06-2019
Nr. 55947
Oranje-Rood MD7
MD3
Uit
15-06-2019
Nr. 56070
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Best MD400000000
2.Eersel MD300000000
3.Eindhoven MD700000000
4.Geldrop MD600000000
5.Oranje-Rood MD700000000
6.Phoenix (BE) MD200000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cranendonck MD25401295012
2.Oranje-Rood MD75401257012
3.Best MD45311127010
4.Eersel MD35203111406
5.Phoenix (BE) MD25113101004
6.Son MD4500524600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond MD55500336015
2.HOD MD653111614010
3.Eersel MD35302231709
4.Phoenix (BE) MD25032121803
5.Son MD45023102402
6.Eindhoven MD6502372202

Spelers (1)

Trainingen

di
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (AB)
do
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BesEerEinGelOraPho
Best MD4
Eersel MD3
Eindhoven MD7
Geldrop MD6
Oranje-Rood MD7
Phoenix (BE) MD2
BesCraEerOraPhoSon
Best MD42 - 01 - 1
Cranendonck MD21 - 312 - 0
Eersel MD30 - 60 - 57 - 1
Oranje-Rood MD74 - 11 - 61 - 0
Phoenix (BE) MD21 - 40 - 4
Son MD41 - 50 - 140 - 8
EerEinHelHODPhoSon
Eersel MD39 - 45 - 0
Eindhoven MD60 - 72 - 41 - 1
Helmond MD56 - 07 - 1
HOD MD67 - 20 - 7
Phoenix (BE) MD22 - 32 - 23 - 3
Son MD43 - 33 - 101 - 3