Meisjes D3

4e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
11
HDL MD2
2
Oranje-Rood MD11
5
Nuenen MD4
0
HOD MD4
7
Eindhoven MD5
1
Eersel MD3
Zaterdag 19 september
0
HOD MD4
7
HDL MD2
10
Eindhoven MD5
1
Nuenen MD4
2
Oranje-Rood MD11
3
Eersel MD3
Zaterdag 12 september
2
Oranje-Rood MD11
2
HOD MD4
10
HDL MD2
0
Eindhoven MD5
2
Eersel MD3
5
Nuenen MD4
Zaterdag 5 september
2
HOD MD4
3
Eersel MD3
6
Eindhoven MD5
1
Oranje-Rood MD11

Wedstrijdschema

MD3
HDL MD2
Thuis
03-10-2020 09:30
Veld: VDL
Nr. 472646
Scheidsrechters: Sya Versteijnen, Anouk van Maasakkers

Poule stand (4e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDL MD24400342012
2.Eindhoven MD54301231309
3.Nuenen MD44202111806
4.Eersel MD3420291606
5.HOD MD4401341701
6.Oranje-Rood MD11401372201

Spelers (15)

Trainingen

di
17:45
-
19:00
BBB veld (Zandveld) (CD)
vr
18:45
-
20:00
VDL veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OranjEerseHDL MNueneEindhHOD M
Oranje-Rood MD112 - 32 - 2
Eersel MD32 - 5
HDL MD211 - 210 - 0
Nuenen MD45 - 0
Eindhoven MD56 - 17 - 110 - 1
HOD MD42 - 30 - 7