Meisjes D3

4e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule K

4e in poule 4e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule K
3e in poule 4e klasse Meisjes D herfstcompetitie Poule K
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cranendonck MD25401295012
2.Oranje-Rood MD75401257012
3.Best MD45311127010
4.Eersel MD35203111406
5.Phoenix (BE) MD25113101004
6.Son MD4500524600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond MD55500336015
2.HOD MD653111614010
3.Eersel MD35302231709
4.Phoenix (BE) MD25032121803
5.Son MD45023102402
6.Eindhoven MD6502372202

Spelers (1)

Trainingen

di
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (AB)
do
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BesCraEerOraPhoSon
Best MD42 - 01 - 1
Cranendonck MD21 - 312 - 0
Eersel MD30 - 60 - 57 - 1
Oranje-Rood MD74 - 11 - 61 - 0
Phoenix (BE) MD21 - 40 - 4
Son MD41 - 50 - 140 - 8
EerEinHelHODPhoSon
Eersel MD39 - 45 - 0
Eindhoven MD60 - 72 - 41 - 1
Helmond MD56 - 07 - 1
HOD MD67 - 20 - 7
Phoenix (BE) MD22 - 32 - 23 - 3
Son MD43 - 33 - 101 - 3