Meisjes D3

4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule L

6e in poule 4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule L
4e in poule 4e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule K
3e in poule 4e klasse Meisjes D herfstcompetitie Poule K
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
6
Phoenix (BE) MD2
3
Best MD4
8
Oranje-Rood MD7
1
Eindhoven MD7
Zaterdag 18 mei
0
Eindhoven MD7
8
Geldrop MD6
9
Phoenix (BE) MD2
1
Eersel MD3
0
Best MD4
1
Oranje-Rood MD7

Wedstrijdschema

MD3
Best MD4
Thuis
01-06-2019 12:15
Veld: BBB
Nr. 55947
Oranje-Rood MD7
MD3
Uit
15-06-2019 16:00
Veld: SEMI
Nr. 56070
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN - veld 5

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood MD78710367022
2.Geldrop MD67502225015
3.Best MD48224212008
4.Phoenix (BE) MD28215253907
5.Eindhoven MD78215133807
6.Eersel MD37133172506
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cranendonck MD25401295012
2.Oranje-Rood MD75401257012
3.Best MD45311127010
4.Eersel MD35203111406
5.Phoenix (BE) MD25113101004
6.Son MD4500524600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond MD55500336015
2.HOD MD653111614010
3.Eersel MD35302231709
4.Phoenix (BE) MD25032121803
5.Son MD45023102402
6.Eindhoven MD6502372202

Spelers (1)

Trainingen

di
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (AB)
do
18:00
-
19:15
VDL veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BesEerEinGelOraPho
Best MD43 - 30 - 20 - 19 - 2
Eersel MD32 - 21 - 33 - 3
Eindhoven MD73 - 21 - 60 - 81 - 5
Geldrop MD61 - 24 - 13 - 03 - 0
Oranje-Rood MD72 - 28 - 12 - 112 - 1
Phoenix (BE) MD26 - 39 - 14 - 50 - 3
BesCraEerOraPhoSon
Best MD42 - 01 - 1
Cranendonck MD21 - 312 - 0
Eersel MD30 - 60 - 57 - 1
Oranje-Rood MD74 - 11 - 61 - 0
Phoenix (BE) MD21 - 40 - 4
Son MD41 - 50 - 140 - 8
EerEinHelHODPhoSon
Eersel MD39 - 45 - 0
Eindhoven MD60 - 72 - 41 - 1
Helmond MD56 - 07 - 1
HOD MD67 - 20 - 7
Phoenix (BE) MD22 - 32 - 23 - 3
Son MD43 - 33 - 101 - 3