Veteranen A

11e in poule Heren Veteranen Veteranen 3e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

HA
Den Bosch
Thuis
05-04-2020 11:00
Veld: VDL
Nr. 254185
Oranje-Rood HF
HA
Uit
19-04-2020 15:45
veld 6 (Waterveld)
Nr. 254191
Mill HA
HA
Uit
03-05-2020 10:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 270466
HA
Heesch HB
Thuis
10-05-2020 11:00
Veld: VDL
Nr. 254199
Best HB
HA
Uit
17-05-2020 14:55
Sens Interieurs veld (Semiveld)
Nr. 254203
HA
Boekel HA
Thuis
24-05-2020 10:30
Veld: VDL
Nr. 254209
Son HB
HA
Uit
07-06-2020
Nr. 254217
HA
Geel Zwart HC
Thuis
14-06-2020 11:00
Veld: VDL
Nr. 254220

Poule stand (11e in poule Heren Veteranen Veteranen 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Boekel HA1110016323030
2.Helmond HD119025527027
3.Geel-Zwart HC119023525027
4.Dommel HB116233719020
5.Mill HA116143624019
6.Oranje-Rood HF114161622013
7.Heesch HB113441926013
8.Best HB113171530010
9.Son HB11236193009
10.Oss HC11227153508
11.Eersel HA11218143607
12.Den Bosch HG11137164306

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:30
-
21:45
VDL veld (Zandveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjMill HeescGeel-Den BSon HOss HHelmoEerseDommeBoekeBest
Oranje-Rood HF0 - 30 - 11 - 22 - 03 - 20 - 1
Mill HA5 - 02 - 17 - 12 - 7
Heesch HB1 - 36 - 03 - 11 - 11 - 8
Geel-Zwart HC2 - 05 - 22 - 14 - 2
Den Bosch HG2 - 23 - 52 - 80 - 30 - 42 - 9
Son HB1 - 41 - 12 - 50 - 05 - 01 - 5
Oss HC1 - 41 - 4
Helmond HD4 - 24 - 26 - 35 - 15 - 0
Eersel HA0 - 10 - 23 - 2
Dommel HB2 - 25 - 21 - 45 - 0
Boekel HA6 - 27 - 14 - 95 - 13 - 25 - 1
Best HB2 - 10 - 13 - 43 - 12 - 2