Veteranen A

Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule C

11e in poule Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 december
2
Son HB
2
Oss HC

Wedstrijdschema

HA
Oss HC
Thuis
17-03-2019 11:00
Veld: VDL
Nr. 16640
Son HB
HA
Uit
24-03-2019
Nr. 16977
Locatie: Sportpark De Gentiaan, SON EN BREUGEL
Boekel HA
HA
Uit
07-04-2019
Nr. 17454
Locatie: Sportp. 'De Donk', BOEKEL
HA
Heesch HB
Thuis
14-04-2019 11:00
Veld: BBB
Nr. 17664
Helmond HD
HA
Uit
05-05-2019
Nr. 17915
Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND
HA
Best HB
Thuis
12-05-2019 11:00
Veld: BBB
Nr. 18176
Geel Zwart HC
HA
Uit
19-05-2019
Nr. 18374
Locatie: Sportp. 'Prins Willem-Alexander', VEGHEL
Gemert HA
HA
Uit
26-05-2019
Nr. 18855
Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT
HA
Mill HA
Thuis
02-06-2019 11:00
Veld: VDL
Nr. 18902
Oranje-Rood HD
HA
Uit
16-06-2019
Nr. 16505
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN

Poule stand (11e in poule Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geel-Zwart HC107213015023
2.Gemert HA107123513022
3.Mill HA106223619020
4.Boekel HA106223421020
5.Helmond HD106043634018
6.Heesch HB104243530014
7.Oranje-Rood HD103341823012
8.Son HB102441425010
9.Best HB10208123606
10.Oss HC10226142435
11.Eersel HA10109143803

Trainingen

wo
20:30
-
21:45
VDL veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BesBoeEerGeeGemHeeHelMilOraOssSon
Best HB2 - 53 - 21 - 60 - 21 - 2
Boekel HA1 - 27 - 24 - 23 - 0
Eersel HA2 - 50 - 30 - 32 - 53 - 01 - 3
Geel-Zwart HC5 - 13 - 23 - 35 - 1
Gemert HA6 - 02 - 23 - 45 - 17 - 3
Heesch HB3 - 15 - 08 - 22 - 62 - 2
Helmond HD3 - 12 - 84 - 05 - 4
Mill HA5 - 25 - 02 - 18 - 33 - 0
Oranje-Rood HD2 - 21 - 11 - 23 - 21 - 71 - 1
Oss HC0 - 13 - 20 - 11 - 13 - 1
Son HB2 - 50 - 30 - 51 - 41 - 12 - 2