Veteranen A

9e in poule Heren Veteranen 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 27 september
4
Best H35B
9
Dommel H35B
0
Oedenrode/Hopbel H35B
4
Geel-Zwart H35C
8
Mill H35A
1
Eersel H35A
1
Oss H35C
0
Heesch H35B
2
Oranje-Rood H35F
0
Son H35B
Zondag 20 september
2
Dommel H35B
2
Oranje-Rood H35F
4
Geel-Zwart H35C
0
Mill H35A
1
Heesch H35B
2
Oedenrode/Hopbel H35B
5
Son H35B
0
Oss H35C
5
Cranendonck H35A
1
Best H35B
Zondag 13 september
0
Best H35B
5
Oranje-Rood H35F
0
Oss H35C
3
Dommel H35B
3
Oedenrode/Hopbel H35B
2
Son H35B
2
Mill H35A
0
Heesch H35B
6
Cranendonck H35A
3
Eersel H35A
Zondag 6 september
0
Oranje-Rood H35F
1
Oss H35C
4
Geel-Zwart H35C
1
Cranendonck H35A
4
Eersel H35A
1
Best H35B
3
Dommel H35B
2
Oedenrode/Hopbel H35B
0
Son H35B
0
Mill H35A

Wedstrijdschema

HA
Oedenrode H35B
Thuis
04-10-2020 10:30
Veld: BBB
Nr. 471973
Scheidsrechters: Maud Lavrijsen, Lisha Schilders
Oss H35C
HA
Uit
11-10-2020 09:30
veld 4 (Zandveld)
Nr. 471981
HA
Oranje-Rood H35F
Thuis
25-10-2020 10:30
Veld: VDL
Nr. 471983
Scheidsrechters: Pim Jacobs, Niek Geboers
Dommel H35B
HA
Uit
01-11-2020 11:00
veld 2 (Zandveld)
Nr. 471988
HA
Son H35B
Thuis
08-11-2020 12:30
Veld: VDL
Nr. 471993
Scheidsrechters: Danique van 't Spijker, Isis Prummel
Heesch H35B
HA
Uit
15-11-2020 12:30
veld 1 (Zandveld)
Nr. 471999
HA
Geel Zwart H35C
Thuis
22-11-2020 10:30
Veld: BBB
Nr. 472003
Scheidsrechters: Jurre Hendrikx, Rutger Hendrikx
Best H35B
HA
Uit
07-03-2021
Nr. 492349
HA
Cranendonck H35A
Thuis
14-03-2021
Nr. 495446
HA
Mill H35A
Thuis
28-03-2021
Nr. 495463
Oedenrode H35B
HA
Uit
11-04-2021
Nr. 495457
HA
Oss H35C
Thuis
18-04-2021
Nr. 495466
Oranje-Rood H35F
HA
Uit
25-04-2021
Nr. 495471
HA
Dommel H35B
Thuis
16-05-2021
Nr. 495475
Son H35B
HA
Uit
30-05-2021
Nr. 495483
HA
Heesch H35B
Thuis
06-06-2021
Nr. 495487
Geel Zwart H35C
HA
Uit
13-06-2021
Nr. 495490

Poule stand (9e in poule Heren Veteranen 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dommel H35B4310178010
2.Geel-Zwart H35C330012109
3.Oranje-Rood H35F42119307
4.Mill H35A421110507
5.Cranendonck H35A320112806
6.Oedenrode/Hopbel H35B420271006
7.Oss H35C42022806
8.Son H35B41127504
9.Eersel H35A310281503
10.Heesch H35B30031500
11.Best H35B400462300

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:45
-
22:00
BBB veld (Zandveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjMill HeescGeel-OedenCraneSon HOss HEerseDommeBest
Oranje-Rood H35F2 - 00 - 1
Mill H35A2 - 08 - 1
Heesch H35B1 - 2
Geel-Zwart H35C4 - 04 - 1
Oedenrode/Hopbel H35B0 - 43 - 2
Cranendonck H35A6 - 35 - 1
Son H35B0 - 05 - 0
Oss H35C1 - 00 - 3
Eersel H35A4 - 1
Dommel H35B2 - 23 - 2
Best H35B0 - 54 - 9