Veteranen A

Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule C

10e in poule Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
4
Boekel HA
1
Son HB
1
Heesch HB
3
Oss HC
4
Helmond HD
1
Oranje-Rood HD
Best HB
Mill HA
5
Geel-Zwart HC
1
Eersel HA
Zondag 12 mei
2
Oranje-Rood HD
0
Heesch HB
0
Oss HC
8
Boekel HA
0
Geel-Zwart HC
2
Gemert HA
3
Eersel HA
3
Best HB
4
Mill HA
3
Helmond HD

Wedstrijdschema

Gemert HA
HA
Uit
26-05-2019 11:00
Veld: SEMI
Nr. 18855
Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT - Veld 3 - Gerrits & Van Gulick notarissen
HA
Mill HA
Thuis
02-06-2019 11:00
Veld: BBB
Nr. 18902
Oranje-Rood HD
HA
Uit
16-06-2019 13:00
Veld: WATER
Nr. 16505
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN - veld 2

Poule stand (10e in poule Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Boekel HA1813238841041
2.Gemert HA1713225220041
3.Geel-Zwart HC1712235728038
4.Helmond HD1810087360030
5.Mill HA168445032028
6.Heesch HB187385245024
7.Oranje-Rood HD176473035022
8.Oss HC1752102348314
9.Son HB173592245014
10.Eersel HA172114266607
11.Best HB162113217407

Trainingen

wo
20:30
-
21:45
VDL veld (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BesBoeEerGeeGemHeeHelMilOraOssSon
Best HB2 - 53 - 21 - 61 - 21 - 41 - 60 - 21 - 2
Boekel HA14 - 38 - 01 - 27 - 24 - 23 - 23 - 04 - 1
Eersel HA3 - 32 - 50 - 30 - 30 - 42 - 53 - 06 - 01 - 3
Geel-Zwart HC5 - 15 - 25 - 10 - 23 - 22 - 63 - 35 - 16 - 0
Gemert HA6 - 02 - 23 - 45 - 17 - 31 - 12 - 04 - 2
Heesch HB3 - 15 - 08 - 21 - 32 - 35 - 30 - 02 - 61 - 32 - 2
Helmond HD9 - 05 - 106 - 13 - 11 - 32 - 84 - 04 - 15 - 4
Mill HA5 - 24 - 55 - 02 - 18 - 34 - 31 - 43 - 01 - 1
Oranje-Rood HD2 - 21 - 11 - 22 - 03 - 21 - 71 - 31 - 1
Oss HC0 - 10 - 83 - 20 - 11 - 10 - 43 - 13 - 2
Son HB2 - 52 - 10 - 30 - 51 - 41 - 10 - 12 - 2